O nas

Informacje o firmie

Usługi Transportowe OLI to prężnie rozwijająca się firma transportowo-spedycyjna z wyłącznie polskim kapitałem, która dzięki zaangażowaniu właścicieli i pracowników nieprzerwanie od 2011r. świadczy usługi na najwyższym poziomie.
W chwili obecnej nasza firma cieszy się stabilną pozycją na rynku i bardzo dobrą opinią, na którą pracowaliśmy od początku działalności.


Usługi transportowe świadczymy na terenie całej Unii Europejskiej, obsługując głównie: Polskę, Niemcy, Belgię, Holandię, Wielką Brytanię, Szwecję, Czechy, Słowację, Węgry, Szwajcarię, Austrię i Włochy.

Odpowiadając na potrzeby naszych Klientów i łącząc je z najwyższymi standardami obsługi jesteśmy otwarci na nowe kierunki realizowanych zleceń.

W ramach współpracy nasza firma zapewnia maksymalne zaangażowanie kompetentnego zespołu, tabor własnych pojazdów oraz stałych podwykonawców.

Jesteśmy znani z silnego przywiązania do terminowości dostaw dzięki czemu możemy pochwalić się gronem stałych zleceniodawców i ciągle poszerzającym się asortymentem usług.
 

Usługi Transportowe Oli

co nas wyróżnia?

OBSŁUGIWANE KRAJE

Głównymi krajami, które obsługujemy są Polska, Niemcy, Belgia, Holandia, Wielka Brytania, Szwecja, Czechy, Słowacja, Węgry, Szwajcaria, Austria i Włochy.

ŁADUNKI DEDYKOWANE

Bardzo często realizujemy zlecenia z ładunkami dedykowanymi w branży AUTOMOTIVE. Przewozimy również części do produkcji samolotów, elektronikę, aluminium, stal, szkło, drewno, tytoń i wyroby tytoniowe.

ELASTYCZNOŚĆ

Dla naszych klientów znajdujemy najlepsze i najszybsze rozwiązania. Oferujemy podwójną obsadę, zamianę kierowców a także zamianę naczep.

TERMINOWOŚĆ

Najważniejsze jest dla nas terminowe i bezpieczne dostarczenie powierzonego nam ładunku.
W tym celu nasz zespół nie tylko organizuje odpowiedni sposób transportu, ale też na bieżąco (24/7) monitoruje jego przebieg, pozostając w stałym kontakcie z kierowcami wykorzystując najnowocześniejsze narzędzia komunikacji i zarządzania flotą.

Nasza spedycja

Barbara Grabowska
Barbara Grabowska


tel. +48 501 071 886
b.grabowska@oli-transport.pl

Patryk Mól
Patryk Mól


tel. +48 884 999 728
p.mol@oli-transport.pl

Justyna Dubiel
Justyna Dubiel


tel. +48 606 855 369
j.dubiel@oli-transport.pl

Katarzyna Szpila
Katarzyna Szpila


tel. +48 791797452
k.szpila@oli-transport.pl

Jesteś zainteresowany współpracą?

Wybierz nas na swojego partnera w biznesie i powierz nam transport swoich produktów!
skontaktuj się